// Set your secret key. Remember to switch to your live secret key in production. // See your keys here: https://dashboard.stripe.com/apikeys Stripe.apiKey = "pk_live_cpoeO7RVjiRxmYt5QUJtFOnC007XVV5rUW"; SessionCreateParams params = SessionCreateParams.builder() .addLineItem( SessionCreateParams.LineItem.builder() .setPrice("{{PRICE_ID}}") .setQuantity(2L) .build() ) .setMode(SessionCreateParams.Mode.PAYMENT) .setSuccessUrl("https://example.com/success") .setCancelUrl("https://example.com/cancel") .setConsentCollection( SessionCreateParams.ConsentCollection.builder() .setTermsOfService(SessionCreateParams.ConsentCollection.TermsOfService.REQUIRED) .build() ) .setCustomText( SessionCreateParams.CustomText.builder() .setTermsOfServiceAcceptance( SessionCreateParams.CustomText.TermsOfServiceAcceptance.builder() .setMessage("Sutinku su privatumo taisyklėmis [Terms of Service](https://example.com/terms)") .build() ) .build() ) .build(); Session session = Session.create(params);
Trehalozė yra naujos kartos natūrali medžiaga, drėkinanti medžiaga. Neleidžianti odoje esančiai drėgmei išgaruoti. Taip pat veikia kaip antioksidantas. veiksmingai kovoja su odos senėjimu, suteikia odai blizgesio.
Intencyviai drėkina odą, apsaugo nuo dehidratacijos, raukšlelių atsiradimo, greita pagalba odai nuo skylinėjimo.
Vitaminas C
Trehalozė
Hialurono rūgštis
1
2
3
Naudojamas išsausėjusiai ir sudirgusiai odai, nes veikia priešuždegimiškai ir antibakteriškai.
Padeda greitai už gydyti odos mikro pažeidimus.
Pieno milteliai atstato odos apsauginį riebalinį sluoksnį, minkština odą, plaukus, drėkina. Pieno voniomis lepinasi itin jautrią ar sudirgintą odą turintys žmonės.
Tai 100% natūralus drėkiklis, absorbuojantis, išlaikantis odą elastingą. Dingsta odos tempimo pojūtis.
Arbatmedžio ekstraktas
Pieno milteliai
Naturalus glicerinas
4
5
6
KUO GI NAUDINGI DUŠO FILTRAI "VITAMINATA"?

veiksmingai valo vandenį, prisotina jį naudingais mikroelementais, pagerina odos būklę, prausimąsi paverčia sveiku, maloniu ir patogiu ritualu.

Moksliškai įrodyta, jog kvapai veikia tas žmogaus smegenų dalis, kurios yra atsakingos už džiaugsmo ir laimės pojūtį:)
tikras kasdienis SPA ritualas jūsų duše su dušo filtrais "Vitaminata".
Aromaterapija
7
Kokia jų sudėtis ir paskirtis?
Pirmiausiai filtras išvalo vandenį nuo chloro, geležies, kitų kenksmingų elementų ir pripildo jį natūraliomis veikliosiomis medžiagomis, aromaterapiniais kvapais.
Dušo Filtro kapsulėje "Vitaminata" ,esantis vitaminas C šviesina pigmentines dėmes, skatina kolageno ir elastino gamybą, tad oda išlieka stangri. Vitaminas C yra vienas stipriausių antioksidantų, dar itin svarbi vitamino C kapiliarų sienelių stiprinimo savybė.
prausimąsi paverčia sveiku, maloniu ir patogiu ritualu.

Pagerina odos ir plaukų būklę,

Dažnai vandenyje galima rasti chloro, geležies, nešvarumų.

Kokį poveikį Jūsų odai ir plaukams gali turėti chloras ir nešvarus vanduo?
Vandenį mes naudojame kiekvieną dieną,
bet ar pagalvojame, ar jis yra pakankamai švarus ir saugus?
Skatina plaukų slinkimą ir odos senėjimą
Sukelia atopinį dermatitą, esminį karščiavimą ir egzemą
Kvėpavimo takų ligų paūmėjimas
Ilgalaikis poveikis gali sukelti daugelio rūšių vėžį


DUŠO FILTRO "Vitaminata"
NAUDOJIMO PRIVALUMAI
SVEIKAS VANDUO
Vandens valymas. Filtrą sudaro "FilterNet" pluoštas, kuris efektyviai susidoroja su priemaišomis (tokiomis kaip geležies nuoseduomis, smėlio, purvo, įvairiomis dulkių priemaišomis) išvalo nuo chloro, geležies priemaišomis ir kitomis kenksmingomis medžiagomis. Vanduo tampa minkštesnis, švaresnis ir sveikesnis.
VITAMINAI
Vandens sodrinimas. Filtras ne tik valo vandenį, bet ir praturtina jį daugybę vitaminų ir kitų svarbių mikroelementų. Tai daro labai teigiamą poveikį odos ir plaukų būklei. Minkština ir drėkina, normalizuoja mikroflorą, ramina sudirgimus, o taip pat malšina nuovargį, atpalauduoja kūną po streso ar didelio krūvio.
KOMPAKTIŠKAS
Dušo filtras neužima daug vietos, todėl yra tinkantis pasiimti į kelionę. Naudokitės švariu vandeniu visur ir visada.
VEIKSMINGUMAS
Filtras naudojamas iki 30-60 dienų, 120 litrų (per dieną iki 4 asmenų šeimai, +- 7200 lt vandens). Priklausomai kaip naudosite vandenį.