PIRKIMO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS
Pirkti prekes www.vitaminata.lt internetinėje parduotuvėlėje yra visai paprasta!
Jei tikrai apsisprendėte įsigyti mūsų prekę, Jums reikės žengti kelis nesunkius žingsnelius:1. Išsirinkti jums patinkančią prekę iš keturių esamų variantu
2. Patvirtinti savo užsakymą.
3. Pasirinkti apmokėjimo būdą:
- Momentinis apmokėjimas Visa, Mastercard arba kita bankine kortele (gavę Jūsų apmokėjimą, nedelsiant išsiųsime Jums užsakymtas prekes);
- Taip pat momentinis Visa, Mastercard arba kita bankine kortele gyvenantiems ne Lietuvoje (gavę apmokėjimą, per 1-2 d.d. Jums išsiųsime užsakytas prekes);
5. Atlikti apmokėjimą.
6. Gauti savo prekę (-es) :)

* Siųntimas Lietuvoje nekainuoja nieko.

Kaip pirkti:

Mūsų internetinėje svetainėje galima pasirinkti 10 skirtingus filtrus. Pasirinkę Jums patinkamą filtrą, norimą kieki galėsite pakoreguoti vėliau, spauskite „Įdėti į krepšelį".

Jei reikia daugiau informacijos, būtinai rašykite info@vitaminata.lt arba skambinkite mums tel. +37060703012

Jei jau išsirinkote viską, ką norėjote, keliaujate į "Prekių krepšelį". Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę X „Trinti".
Jei viskas gerai, spaudžiate "Pirkti", žinoma prieš tai įvedę visą reikalingą informaciją apie save (kurią mes saugosime didžiausioje paslaptyje).
Registruojantis Jums reiks nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, miestą, pašto kodą (jį galite sužinoti adresu https://www.post.lt/pasto-kodu-ir-adresu-paieska), telefoną, el.pašto adresą, slaptažodį.
Rekomenduojame Jums prekes siųstis darbovietės adresu, taip supaprastėja prekių pristatymas ir ši paslauga atliekama greičiau.

Paspaudę „Pirkti", keliaujate į "Apmokėjimo langą". Suvedate savo kortelės duomenys. Jeigu apmokėjimas sėkmingas gaunate patvirtinimą į savo epaštą. Apmokėję gaunate atsakymą „Sėkmingai gavome jūsų užsakymą"
Lietuvoje pristatymas NEMOKAMAS.
Tuo metu mes gauname jūsų informaciją su užsakymu ir mes tuojau pat pakuojame prekes (jei tuo metu nemiegame :) ) ir siunčiame per Omniva paštomatą priklausomai.Pristatymas Lietuvoje ir užsienio valstybės:
Pristatymas Lietuvoje nekainuoja Jums nieko.
Pristatome su Omniva paštomatų pagalba, tiesiai į paštomatą.

Į Kuršių Neriją prisatymas gali užtrukti iki 4-5 d.d - siunčiame per Autobusų siuntas

Taip pat prekęs pristatome ir į užsienio valstybęs Lietuvos paštu. Kaina 1-2 filtrai €5, 3-4 filtrai €10Užsakymus taip pat galima atsiimti Įvaizdžio salone 313 "ROLĖ", K.Petrausko gt. 44, Kaune
Atsiimti galite apmokėtus užsakymus, bei atsiskaityti vietoje. Atsiskaitant parduotuvėje joks papildomas mokestis netaikomas.
Visus užsakymus parduotuvėje saugome 14 kalendorinių dienų.
Jei reikia pasaugoti ilgiau būtinai rašykite info@vitaminata.lt arba skambinkite 860703012, priešingu atveju, su Jumis susisieksime patys.

Grąžinimas:

Jei prekė netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti/pakeisti per 14 kalendorinių dienų.
Tokiu atveju, prekė turi būti nepažeista pokuotė ir nesugadinta. Gražiai supokuota. Siunčiant ją mums - nurodykite užsakymo numerį ir parašykite, kodėl prekę norite grąžinti arba į ką norite keisti. Grąžinamos/keičiamos prekės/prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Prekės atsisakyti galite net ir tada, jei užsakymas dar net nėra suruoštas. Tokiu atveju rašykite info@vitaminata.lt arba skambinkite 860703012
Mes užsakymą atšauksime ir grąžinsime pinigus, jei jau spėjote apmokėti (:

Jeigu gavote nekokybišką ar kelionės metu pažeistą prekę, užfiksuokite tai savo išmanaus telefono foto aparatu ir atsiųskite mums epaštu info@vitaminata.lt ir mes padėsime surasti Jums tinkamiausią sprendimą. Jūs nuspręsite ar prekę reiktų pataisyti, pakeisti prekę tokia pačia kokybiška preke, pakeisti kita preke ar grąžinti pinigėlius.

Grąžinimo adresas:
OMNIVA paštomato adresas:
Kauno ŠILAS Baranausko paštomatas
Baranausko g. 26, Kaunas-88831
nurodykite tel. nr. 860703012Mes įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 14 dienų, nuo to momento, kai informuosite mus apie grąžinamą prekę.
Gavę Jums netikusią prekę/prekes, pinigus grąžinsime pavedimu į sąskaitą, iš kurios apmokėjote arba į Jūsų nurodytą sąskaitą, jei mokėjote grynaisiais kurjeriui.

Jeigu kyla neaiškumų dėl įsigytos prekės grąžinimo, daugiau informacijos galite rasti adresu http://www.vartotojucentras.lt/straipsnis_ist.php?ist=25
Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/


Jei turite daugiau klausimų bei pageidavimų, būtinai rašykite info@vitaminata.lt arba skambinkite 860703012.


Jeigu prekei nenustatytas kokybės garantijos terminas, vartotojas reikalavimus dėl prekės trūkumų gali pareikšti ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos.